Pad taneczny nie jest wykrywany na urządzeniu z systemem Windows

Krótka lista wskazówek, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu z wykrywaniem padu tanecznego.

Oto, co obejmuje ten artykuł:

Sprawdź, czy kabel został prawidłowo umieszczony

Zdecydowanie najczęstszym problemem jest to, że kabel nie jest prawidłowo podłączony do maty do tańca. Spróbuj ponownie włożyć kabel do maty do tańca. Upewnij się, że skośna część wtyczki jest skierowana do góry - w tej samej pozycji, co na zdjęciu.

Podczas podłączania kabla do maty tanecznej powinno być wyczuwalne kliknięcie pod palcami. Jeśli tak jest, wtyczka jest prawidłowo umieszczona w gnieździe.

Inne opcje

Wypróbuj inny port USB
Jeśli korzystasz z komputera stacjonarnego, spróbuj użyć portów znajdujących się z tyłu obudowy.

Wypróbuj inny kabel USB
Drukarka może używać kabla USB tego samego typu. Jeśli go nie posiadasz, sprawdź następną opcję.

Wypróbuj matę do tańca na innym komputerze
Sprawdź, czy inny komputer wykryje matę do tańca. Jeśli mata jest widoczna na innym komputerze, najprawdopodobniej przyczyną jest to, że inny komputer nie dostarcza wystarczającej mocy do gniazda USB. Spróbuj wyłączyć wszelkie opcje oszczędzania energii w systemie, które mogą wyłączyć gniazda USB w celu oszczędzania energii. Możesz także spróbować zakupić aktywny koncentrator USB, aby zapewnić więcej mocy dla maty tanecznej.

Skontaktuj się z naszym zespołem
Jeśli wszystkie powyższe sposoby nie przyniosły rezultatu, napisz do nas. Jeśli to możliwe, prosimy o dołączenie opisu problemu, sposobu jego rozwiązania i modelu posiadanej maty tanecznej.

Skontaktuj się z nami